summer school סאמר סקול

סאמר סקול עלויות ומחירים מידע להורים חברות מומלצות יצירת קשר

סאמר-סקול?  מידע כללי - מיועד להורים

הסאמר-סקול הוא מחנה קיץ עבור ילדים ובני נוער מגילאי 7-18, שנועד לשפר את רמת האנגלית שלהם וכולל פעילויות העשרה, טיולים, משחקי חברה וספורט. המחנה אורך כשבועיים-חודש ובמהלכו שוהים החניכים בפנימיות בריטיות יוקרתיות בחדרים ליחידים או לקבוצות, כאשר בכל חדר מקלחת ושירותים צמודים, שירותי כביסה, טלפון ושולחן כתיבה. הילדים ובני הנוער מחולקים לקבוצות גיל, הכוללות בני נוער מכל העולם – אל דאגה, בכל קבוצה יהיו גם מספר בני נוער ישראלים.

במסגרת הסאמר סקול מקבלים המשתתפים שלוש ארוחות מלאות הכוללות סלטים, שתי מנות עיקריות לבחירה, תוספות חמות, מנה צמחונית וקינוחים. ימי הסאמר סקול מתחלקים לשני חלקים מרכזיים – לימודים ופעילויות חווייתיות. בחלק הלימודי לומדים המשתתפים כ-20 שעות לימוד אקדמיות בשבוע בכיתות מעורבות עם תלמידים מכל העולם בנות 15 איש. הלימודים כוללים תרגול הדיבור, הרחבת אוצר המילים ושיפור יכולות הקריאה והכתיבה , כאשר כל תלמיד משובץ על פי רמתו ההתחלתית בשפה. הלימודים מתבצעים בצורת למידה אלטרנטיבית הכוללת משחקי תפקידים, אימפרוביזציה, סדנאות תיאטרון, הכנת עיתונים ופרסומות וכיו"ב. אל כל קבוצת תלמידים מצורפים מדריכים מקצועיים, חלקם דוברי עברית, כך שגם אם ילדכם אינו דובר אנגלית הוא לא יתקשה להשתלב בתוך ימים ספורים בחוויה.

לאחר ארוחת הצהריים מתחיל חלק ה-"FUN" – בני הנוער יוצאים לפעילויות ספורטיביות, מופע מחזמר, טיולים בחיק הטבע, סיורים באתרי החובה התיירותיים בלונדון – אוקספורד, ביג בן, מאדאם טוסו ועוד - ובערב הולכים למסיבת דיסקו או לערבי קריוקי ובאולינג. אתם תוכלו להיות בקשר עם ילדכם 24 שעות ביממה באמצעות שני קווי טלפון שמעמידה החברה לרשות ההורים, כך שיוכלו לשמור על קשר קרוב גם מרחוק. "שלחתי את הבן שלי עם חברת לסאמר-סקול באנגליה והוא חזר מאושר. מדבר אנגלית "בריטית" חופשי, חברים חדשים מאיטליה וספרד מתקשרים אליו מאז. שרותי החברה 24 שעות ביממה גרמו לי להיות רגועה, ולהרגיש שהאוצר שלי בידיים טובות. אני ממליצה בחום", מספרת אורית, אם לבוגר סאמר סקול בלונדון.

אז למה לא לשלוח את הילד לעוד קייטנה רגילה בת שבועיים מ-8:00-16:00? במה עדיף הסאמר-סקול על מקבילותיו בארץ?

  • לימוד שפה בחודש בלבד - מחקרים מוכיחים כי עד לגיל 18 מסוגל הנער לקלוט שפת ברמה גבוהה בהרבה. במהלך כל החודש מדברים הנערים והמדריכים באנגלית ומקיימים שיעורי אנגלית להעשרת השפה והידע. בתום קייטנת סאמר-סקול הנער יהיה בעל שליטה טובה בשפה האנגלית ברמת הקרוא וכתוב, דבר שיסייע לו להמשך חייו ובלימודי השכלה גבוהה.
  • חופשה מושלמת לנער וגם להורה - במקום החופשה המשפחתית הקבועה עם הילדים, הנער נוסע לחופשה עם בני גילו, מה שמגביר את עצמאותו ואת יכולותיו החברתיות. יתר על כן תוכלו סוף סוף לצאת לחופשת חלומותיכם ללא הילדים או לחילופין ליהנות מחופשת קיץ נטולת דאגות ומטלות יומיומיות על מנת להעסיק את הילד
  • חוויה לכל החיים - סאמר סקול מורכב מחודש הטומן בחובו חוויות בלתי נשכחות: מחנות שונים מציעים פעילויות שונות ומגוונות על פי טעם הילד – ספורט אתגרי, קרטינג, רכיבה על סוסים, שיעורי דרמה ואמנות, משחקי חברה, פארקי מים ושעשועים, החלקה על הקרח, טיולי שטח ועוד ועוד. מגוון הפעילויות הינו רחב ביותר, כאשר בכל יום ישנן חוויות חדשות המעשירות את הילד ומעניקות לו את חופשת חלומותיו.
  • קשרים חברתיים - במהלך ימי הסאמר-סקול נרקמים קשרים חברתיים משמעותיים בין הילד לחבריו למסע. החוויות המשותפות והשהייה תחת קורת גג אחת ביחד מעצימות את היכולות החברתיות של הילד ומעניקות לו במקרים רבים קשרים חברתיים הנשארים הרבה לאחר תום הסאמר-סקול עם בני נוער מהארץ ומחו"ל